Елегантний наручний кварцовий годинник №2364
Чоловічий годинник люкс найкращого бренду, кварцовий годинник
-Форма циферблата: кругла
-Тип механізму: кварцовий
-Тип дисплея: аналоговий
-Матеріал корпусу: метал
-Матеріал ремінця: Штучна шкіра
-Тип застібки: пряжка
-Довжина годинника: приблизно 23 см
-Діаметр: приблизно 4,0 см
-Ширина стрічки: приблизно 2,0 см
-Товщина: близько 0,8 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yazole |
| Країна виробник | Гонконг |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Елітні годинники |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Штучна шкіра |
| Колір циферблату | Синій |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 473 ₴








